Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Akit a kémia érdekel leginkább...

Akit a kémia érdekel leginkább a gimáziumban, az hol tanuljon tovább?

Figyelt kérdés
Túlságosan nem mennek neki a nyelvek, és úgy tudom, a felvételihez az is kell. Szereti a kémiát, az állatokat, de nem valószínű, hogy kémia szakra vagy az állatorvosira felvennék. Milyen felsőbb fokú iskolák lennének a számára és milyen foglalkozások?

2015. jan. 15. 14:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Vegyész technikus,vegyészmérnök asszisztens az felsofokú szakképzés.másik középfok csak.
2015. jan. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vagy kkornyezetvedelmi szakra.mennék.én pl Környezetvédelmi technikusra mentem.vagy nem tudom indítják e a drog és toxikológiai technikus.ehhez tobb biosz kell,rendszerezés miatt.másik szak meg szakirány függő.
2015. jan. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Tulajdonképpen az állatorvosi lenne a legjobb, ha nem kellene hozzá nyelvvizsga (persze tudom, hogy latin kell), és ha a leányzó nem fakadna sírva, ha egy elütött bármilyen állatot lát.

2015. jan. 16. 14:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Elsőéves gyógyszerészhallgató vagyok. Gyógyszerész szakon sok kémia van. Általános kémia, szervetlen kémia, szerves kémia, fizikai kémia, kolloid kémia, biokémia, kvantitatív analitika, kvalitatív analitika, gyógyszerészi kémia.
2015. jan. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Egyetemre lehet, hogy nem vennék fel, mert nincs nyelvvizsgája, és nem is mennek neki olyan jól a nyelvek. Az állatorvosit azért írtam - tudom, ott nem a kémia dominál -, mert imádja a kis állatokat, van teknőse, valamilyen "nemesített" patkánya...
2015. jan. 17. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!