Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » MOST végzem el az ápoló...

Janoo33 kérdése:

MOST végzem el az ápoló képzést.21 vagyok és orvos szeretnék lenni. Lehetséges? 25-26 évesen nem késő orvosira menni? Most nincs gyerek, asszony de sose lehet tudni. Meggondolatlan vagy rendben van ez a terv?

Figyelt kérdés
Na most terveim szerint 1-3 év munka, talán külföld,mert ugye az egyetem elég pénzigényes.Nyelvvizsga van , érettségi következő évben.
2015. jan. 16. 18:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is ebben a cipőben járok.. :)

Úgy hallottam, a kor abszolút nem számít az egyetemen, az átlag életkor 22-23 év. Többségében 18-19 évesek vannak, de nem ritka a 30, vagy annál idősebb hallgató sem. Ha tényleg ez az álmod, és kitartasz mellette, szerintem lehetséges!

21L

2015. jan. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Miért lenne már késő? Komolyan az eszem megáll. Nem a 18 éveseké az egyetem, ez nem gimi. Nálunk voltak 40 felettiek, sőt 60 év körüli hallgatók is. Igaz nem orvosi, de ahhoz sem késő huszonévesen. Sőt, ismerek olyat, aki majdnem 40 évesen kezdte.
2015. jan. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!