Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nem tudom, hogy hogyan folytas...

Nem tudom, hogy hogyan folytassam tovább. Maradjak gimnáziumban, vagy menjek át egy szakközépbe, vedéglátós szakra?

Figyelt kérdés
A gimnáziumnak elég jó híre van, az ország 100 legjobbja közé tartozik. Viszont a szakközép kevésbé ismert. Nem tudom, hogy számomra melyik lenne a legjobb döntés. Fogalmam sincs, hogy mi szeretnék lenni. A tanuláshoz viszont nincs túl nagy kedvem. Segítsetek. Köszönöm.

#gimnázium;továbbtanulás;szakközép
2015. jan. 18. 16:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha nem szeretsz tanulni akkor gimibe ne menj mert ott rengeteget kell tanulni főleg a jobb gimikben. Az ilyen mezei eldugott világvégi gimnáziumokban nem biztos, hogy olyan nagy a követelmény.

Ha aztán mégis megjön a kedved a tanuláshoz a szakközép után is tudsz tovább menni bármerre, az pedig egy jó szakirányultsági alapot fog adni akár egy OKJ képzéshez akár egy felsőoktatásihoz.

2015. jan. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, közben már én is elgondolkoztam ezen, igazad van, ment a zöld kéz. :)
2015. febr. 1. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!