Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 10-es vagyok egy gimnáziumban...

10-es vagyok egy gimnáziumban de matekból meg buktam. át vesznek szakközépbe?

Figyelt kérdés
2014. aug. 27. 10:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Magyarból milyen vagy? A kérdésedet olvasva az is csak bukás közeli lehetett. Én még régi rendszerben jártam iskolába, de szerintem csak úgy mehetsz szakközépbe, ha előröl kezded.
2014. aug. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

3-as voltam. de mi gond az írásommal?

amúgy köszönöm!

2014. aug. 27. 10:29
 3/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok. A kérdésed helyesen:

10.-es vagyok egy gimnáziumban, de matekból megbuktam. Átvesznek szakközépbe?


Még helyesebb:


Tizedikes gimnazista vagyok. Matekból megbuktam. Véleményetek szerint átvesznek szakközépiskolába?

2014. aug. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

jó! nem arra vagyok kíváncsi, hogy mit írtam rosszul és mit nem. nem tehetek róla, hogy diszgráfiás és diszkalkuliás vagyok!

visszatérve a kérdésemre..mennyi az eselye annak, hogy át vesznek szakközépbe úgy, hogy 10.-es maradok?

2014. aug. 27. 11:03
 5/6 anonim válasza:

Szintvizsgát kell tenned,és igen van esélyed,hogy átvesznek.


A másik,hogy miért buktál meg ha "disz"-es vagy? Szüleid a következő tanévbe kérvényezzenek egy vizsgálatot mert lehet meg se kellet volna buknod az is lehet,hogy diszkalkuliás vagy ezekből kaphatsz osztályzás alul felmentés,tehát nem bukhatsz meg.


Egy próbát megér veszteni valód nincs.

2014. aug. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszönöm!

van felmentésem..de matekra nem adták meg. meg a tanár sem vette figyelembe pedig papir az volt róla, hogy bajom van a matekkal.

2014. aug. 27. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!