Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » BME vs Óbudai Egyetem mérnök...

BME vs Óbudai Egyetem mérnök infó+villany? Ha nem sikerül mi legyen?

Figyelt kérdés
BME-n akarom megjelölni a mérnökinformatikus és a villanyszakot mivel ezek érdekelnek. De ha esetleg nem vesznek fel (nagyot ugrik a ponthatár, nem lesz meg addigra a nyelvvizsgám stb) akkor megéri helyette az óbudaira járni ezen két szakközül valamelyikre vagy inkább hagyjak ki egy évet és próbáljam meg újra a BME-t?

2015. jan. 18. 21:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Elég valószínűtlen hogy ugrik a ponthatár, sok éve ugyanannyi. Ha mégsem vennének fel, inkább menj máshova tanulni (Óbudai jó), mert nehéz visszarázódni.
2015. jan. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha infós szeretnél lenni, talán az ELTE proginfó is jó választás lehet.. A műszaki és a gyakorlatias részek a tananyagban kicsit kevesebb mint BME-n, vagy az Óbudain, de a matek kellően megalapozott, bárhohá jó kiindulási alap lehet.

(mondom úgy, hogy a BME infóra jártam)

2015. jan. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"kevesebb mint a BME-n vagy az Óbudain"


Egyébként mi BME-n papíron programozunk.

Ennyit a gyakorlatorientált BME-s szemléletről.

Szerintem ez egy szenny.

2015. jan. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!