Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Eötvös József Gimibe ennyi...

Eötvös József Gimibe ennyi pontal behívnak felvételizni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az lenne a kérdésem; hogyha 50 pontot viszek (tavaly évvége és most félév kitűnő) és a központim 88 pontos akkor van rá esély, hogy behívjanak szóvelizni? Idén nehéz volt a matek, azért lett ilyen kevés :( Válaszaitokat előre is köszönöm... 14/F

#továbbtanulás #felvételi #ponthatár #Eötvös József Gmnázium
2015. jan. 19. 07:05
 1/3 anonim ***** válasza:

88 ponttal izgulsz, hogy nem hivnak be? :OOO "Azert lett ilyen keves"??? Nem csak hogy behivnak szobelizni, hanem max. (Vagy majdnem max) szobelivel benne is leszel az ideiglenes rangsorban!!!

En is oda jelentkezem, de most kezdek rola lemondani, mert a kozpontim a tiednel sokkal rosszabb....... (70-75 korul...)

2015. jan. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! Én az Eötvösbe járok és ahogy láttam az idei átlageredmények nem lettek olyan fényesek a központi írásbelin, úgyhogy nincs min izgulnod! Behívni be fognak, viszont az előttem szóló felettébb optimista hozzászólását kiegészítve: a szóbelin nem fognak azért max. pontot adni mert jó lett az írásbelid. Mindkét tantárgyból készülj fel rendesen, mert nem biztos, hogy az a tantárgy lesz amit szeretnél. A szóbelin a tárgyi tudás mellett rád is kiváncsiak. Az Eötvösbe érdeklődő, nyitott diákokat vesznek fel nem olyanokat akik jól tanulnak, de ha feltesznek nekik egy nem tananyaghoz kapcsolódó kérdést nem tudnak válaszolni.

Sok sikert kívánok a felvételihez!

Ha lenne bármi kérdésed nyugodtan írj!

2015. jan. 21. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2015. jan. 25. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!