Megéri jogra jelentkezni?

Figyelt kérdés
Kinéztem pár szakot de nem tudom eldönteni milyen sorrendben jelöljem meg őket. Jog, nemzetközi tanulmányok, gazdálkodás menedzsment. Eddig ez a 3 az ami nagyjából tetszik is. Sajnos matekból nem vagyok jó, ezért se jelölöm meg a pénzügyet, gazd. men.-en talán nem olyan nehéz a matek :/ Jogról úgy hallottam nagyon nehéz, nemzetközi tanulmányokról meg azt hogy alig jó valamire... Sajnos az a baj, hogy egyikre se mondanám azt hogy ezzel életem végéig csinálnám hiszen szinte alig tudom hogy miből állnak. Más szak meg mégúgyse érdekel :D

2015. jan. 19. 20:34
 1/2 A kérdező kommentje:
Talán a joggal szimpatizálok a legjobban, vagy még a gazdmennel.
2015. jan. 19. 20:34
 2/2 anonim ***** válasza:
Az hogy mi lesz nehéz és mit csinálnál életed végéig, a te képességeidtől és érdeklődésedtől függ. Egyébként a "jogásszal Dunát lehet rekeszteni" sztereotípia ellenére a műszaki és gazdasági képzési terület után átlagban a jogi a legjövedelmezőbb, szóval ha kizárólag ezt nézzük, akkor mondhatjuk, hogy megéri.
2015. jan. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!