Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egyetemistak ti, hogy fizetite...

Egyetemistak ti, hogy fizetitek az egyetemi tanulmanyaitokat?

Figyelt kérdés
tandij/alberlet/konyvek.....
2015. jan. 19. 21:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Diákmunka+tanulmányi ösztöndíjból. Könyveket nem veszek, maximum fénymásolok, de a legtöbb jegyzet elérhető számítógépes formátumban is.
2015. jan. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Diákmunka.

Állami támogatással járok, otthon lakok, legtöbb könyv fenn van neten, többit könyvtárból kiveszem és itthon szkennelem a nekem kellő részeket.

2015. jan. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én államilag támogatotton vagyok, ezért a tandíj kiesik, koliban lakok nem albérletben ami havi 16000, ezt szüleim fizetik, meg az utazást és egyéb költségeket is. Könyveket eddig még nem vettem és nem is tervezem, ha vmi nagyon fontos lenne akkor a könyvtárba asszem 600 Ft egy éves tagság ami nem egy lehetetlen összeg. Nem vagyok gazdagok, de így, hogy államin vagyok és koleszban lakok, ígyis megterhelő de ki tudják gazdálkodni. A nővérem már végzett és dolgozik, ezért ő nem visz el otthonról pénzt.

(20/f, Miskolci Egyetem, mérnökinformatikus)

2015. jan. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tandíjmentes vagyok, az albérlet kijön az ösztöndíjból (amit szoc alapon osztanak), a maradékot anyukám fizeti.
2015. jan. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én államis vagyok és mellette dolgozom. :)
2015. jan. 20. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Allamin vagyok, es itthon lakom. Havi 9e az ösztöndíjam, abból nagyon szűkösen, de elvagyok.

Havi Bp bérlet, + telefontöltés a fix összeg. Valószínűleg tanulmányi ösztöndíjam nem lesz 2. félévben, de megpróbálom megpályázni a szociálist, hátha.

Dolgozni én nagyon nem akarok, középiskolaban utolsó évemben dolgoztam, és nagyon elszurtam.

De persze egyszer-egyszer havi 1-2 napot szerintem bevállalok majd.

Eddig egy könyvet vettem, az jó lesz 2. félévben is, ezenkívül neten vannak fent könyvek, ha arról van szó kb 2000 Ft-ért ki lehet nyomtattatni..

IK-s vagyok, de nem annyira szeretek gépen olvasni.

2015. jan. 21. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!