Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mérnökinformatikus vagy...

Mérnökinformatikus vagy Programtervező informatikus?

Figyelt kérdés
Üdv! Szóval nagy dilemma nekem a kettő mérnökinformatika felé hajlok (Óbudai Egyetem) mert úgy hallottam hogy az gyakorlatiasabb, de amerre nézem szinte mindenhol mást látok. Érdeklődnék hogy mit is csinálnak pontosan és úgymond kicsit lebutítva ha lehet :D de részletesen mert az hogy az egyik programoz a másikon van fizika is..szóval abból nem fogom megtudni :) Egyébként programozni imádok, matekozni nem annyira de szerintem lenne kellő szorgalmam hozzá :) szóval aki oda jár vagy ilyen szakra az írja meg a véleményét :)

2015. jan. 20. 20:31
 1/1 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam hogy engem valahogy jobban lekötne a számítógépes vagy mobil alkalmazás készítése, de azt olvastam hogy mérnökinformatikus gyárakba programoz
2015. jan. 20. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!