Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az baj, ha úgy akarok gazdinfo...

Az baj, ha úgy akarok gazdinfora felvételizni, hogy nem tudok integrálni és deriválni?

Figyelt kérdés

2015. jan. 20. 21:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ott is megtanulhatsz, ha van eszed és szorgalmad.
2015. jan. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nyugi,én is gazdaságira mentem ezek tudása nélkül,és a vizsgát ötösre sikerült megcsinálnom,mert kitartóan gyakoroltam:) hajrá
2015. jan. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
gazdinfós vagyok, most kezdem a második szemeszterem és én se tudtam szeptemberben még ezeket de itt megtanultam :) szóval nem baj
2015. jan. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De aranyosak vagytok! Köszönöm szépen!
2015. jan. 21. 14:07
 5/11 A kérdező kommentje:
Még egy kérdésem lenne: nagyon nehéz, mert utána néztem már,de ez a szak kapott hideget és meleget is. Valaki azt mondja,hogy gagyi, valaki azt, hogy nagyon nehéz. Tényleg szívatós a matek? És meg vagyok ijedve,hogy még az első félévben kiszórnának. Persze, gondolom nem lehet olyan egyszerű,hiszen mégis csak egyetemről beszélünk...
2015. jan. 21. 14:12
 6/11 anonim ***** válasza:
nekem a matekos tárgyak nem okoztak gondot viszont a közgázos tárgyak nehezek
2015. jan. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ez attól függ hova jelentkezel, illetve lány vagy fiú vagy. Van gazdinfó a Szegedi Tudományegyetemen, ott a programozás miatt nagyon nehéz elvégezni, van a Budapesti Gazdasági Főiskolán, ott pedig a pénzügy/számvitel órák miatt. A többi sulit nem ismerem.

Én is gazdinfóra járok, ha a felvételi előtt állnék, biztos, hogy nem választanám ezt a szakot, de mostmár harmadéves vagyok, úgyhogy nem fogom itt hagyni. A matek miatt ne félj, annyira nem vészes, a deriválás/integrálást meg fogod tanulni, de ha nem megy, akkor nyugodtan írj majd privit, elmagyarázom szívesen.

2015. jan. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a (hál' Istennek értelmes) hozzászólásokat! Sokat segítettetek és nagyon aranyosak vagytok! További sikereket kívánok nektek!
2015. jan. 24. 10:46
 9/11 anonim ***** válasza:
Az egyetemen meg fogják tanítani. :) Én is gazdinfós vagyok, csak az SZTE-ről tudok nyilatkozni, de itt nagyon szépen elmagyarázták az egészet, oktató videókat is készítettek az előadók, és a fogadóórákon szívesen segítettek, ha valaki elakadt. Én is féltem tőle, de a végén ez lett a kedvenc tárgyam. :)
2015. jan. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
De jó! Na ezeknek az infóknak nagyon örülök! Köszönöm!😊
2015. jan. 28. 14:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!