Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az athéné idegenforgalmi...

Az athéné idegenforgalmi informatikai és üzletemberképző szakközépiskolában tényleg fizetős lett a nappali képzés?

Figyelt kérdés
Most érettségizem és utána oda szerettem volna menni pénzügyi ügyintézőnek de azt mondta az egyik osztálytársam hogy úgy hallotta hogy mivel már nem hiányszakma így már fizetős lett, ez igaz? valaki aki oda jár tudna valami pontosat mondani? néztem a weboldalukat ott nincs kiírva semmi ilyen

2015. jan. 21. 17:36
 1/4 anonim válasza:
Én az Athénébe járok, igaz másik szakra, de szó sincs róla, hogy fizetős lenne. :) Megnéztem a pénzügyi ügyintéző képzést a honlapon, arról van szó, hogy szeptemberben teljes létszámmal elindult a képzés, és most csak az Athéné társintézményénél, a Soterline-nál lehet jelentkezni rá, ami egy fizetős suli. Idén szeptembertől gondolom megint indítja az Athéné is a szakot.
2015. jan. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm
2015. jan. 29. 17:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon köszi
2015. aug. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vagy menj másik suliba
2017. nov. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!