Mit tudnék tanulni vagy dolgozni, ha semmiben se vagyok tehetséges?

Figyelt kérdés

Nem vagyok okos matekos, nem tudok jól magolni, nem vagyok jó sportoló, nem rajzolok olyan szépen, nem tudok olyan jól fogalmazni.

Az egyetlen amiben úgy érzem jó vagyok, az idegen nyelvek, viszont nem alapoznám erre az életem, mert a hallott szövegértéssel gondjaim vannak (nem a nyelv miatt, magyarul is nehezen értem a beszédet), olvasni nagyon szeretek, de ez nehezít.

Mit tanuljak?

Nem tudom, mihez kezdjek így magammal, mindenképp szeretnék valami egyetemi képzést, de fogalmam sincs így melyiket tudnám megcsinálni.

Érettségijeim mind ötösök lettek, nem vagyok buta, csak nem megy semmi olyan nagyon jól. A programozás ment, érdekelt középsuliban, de az infós szakok kizárva a húzós matek miatt.

Szeretnék valami olyasmivel foglalkozni, ami kreatívabb, alkothatok valamit.. Szabadidőmben szoktam barkácsolni, jó a kézügyességem, de ebből nem hinném hogy meg tudok élni.

Valami ötlet?


2015. jan. 22. 17:14
 1/3 anonim válasza:

Jelenleg nagyon keresettek a programozók, lehet hogy húzós lenne a matek de különórákkal és szorgalommal biztos összejönne.

Mi a fősulin páran összefogtunk, együtt dolgoztuk ki a tételeket és segítettünk egymásnak elmagyarázni amit nem értett. Sőt egyes tanár még örül is annak ha megkérdezed ami nem értesz (nem mind). Ez nagyon megkönnyítette a dolgunkat, főleg hogy mellette mindenki dolgozott.

2015. jan. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Másfél éve vagyok programozón, ezért akarok szakot váltani :DDD
2015. jan. 22. 20:20
 3/3 anonim válasza:

Műszaki infó? (ott nincs olyan sok matek és talán nem kell olyan sokat magolni) vagy egészen mást szeretnél tanulni?

Egyik ismerősöm műszaki infón végzett, magolni nem tudott, tanulni nem szeretett, a programozás a hobbija és jelenleg azt is csinálja a munkahelyén.

Mi áll még közel hozzád? (kémia, biológia,fizika...)

2015. jan. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!