Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Informatikus könyvtáros szak...

Informatikus könyvtáros szak mennyire könnyű?

Figyelt kérdés

Nem az a kérdés, hogy mennyire hasznos vagy sem.

Mennyire nehéz elvégezni?


2015. jan. 23. 13:15
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
Gyakorlatilag napközi...
2015. jan. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Van egy-két nehéz tárgy, nekem pl az adatbázis alapismeretek nehéz volt, ott mysql-t tanultunk 1 féléven keresztül, szörnyű volt, de simán teljesíthető. :)
2015. jan. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2015. jan. 23. 15:44
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezzel a szakmával hol lehet munkát találni? Csak könyvtárakban?
2015. febr. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha elvégzel még pluszba hozzá egy tanító szakot, akkor iskolai könyvtárba is mehetsz, és a suliban taníthatsz is, mert ugye van olyan tantárgy, ha jól emlékszem, ami könyvtáras volt (nekünk legalább is volt ilyen tárgyunk).

Az egyik barátnőm nem ment könyvtárba, helyette könyvesboltba ment eladónak.


De általában igen csak könyvtárban. :)

2015. febr. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ. Komolyan. Nekem egyszerű volt, de tény, hogy van pár olyan tárgy, ami megizzasztja az embert. A mySQL például olyan. De van, akinek a feldolgozó munkához kellő tudásanyag elsajátítása nehézkes.

Én könyvtárban dolgozom szerencsére, de amúgy máshol is elhelyezkedhetsz, csak akkor nem fogod azt a tudásanyagot használni, amit megtanultál.

2015. ápr. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Állati nehéz. :/
2015. szept. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!