Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gimnáziumom választás? Sziaszt...

Gimnáziumom választás? Sziasztok abban szeretnék kérdezni, hogy most a 2015-évi központi írásbelim matek/31 és .

Figyelt kérdés
Az átlagom mindig is 4.8 körül volt. Most elrontottam ezt az írásbelit ezért gimnáziumot szeretnék váltani, mert eredetileg a Fazekas Mihály, Szent István, Eötvös József, Szent László, Elte Apáczai és Zrinyít választottam. És ezért egy-két gimit leszeretnék cserélni.És kizárólag gimi érdekel. Általános, vagy matek, matek-angol, vagy természettudomány és biológia tagozatok érdekelnek. És angolt tanulok. A gimik legjobb ha VIII. X. XIV. Kerület körül vagy Népliget körüli gimit szeretnék. Nem tudom tudtok-e ajánlani egy-két gimit, és hogy mit váltsak le amit előre írtam.magyar/24 lett. Az átlagom mindig is 4.8 körül volt. Most elrontottam ezt az írásbelit ezért gimnáziumot szeretnék váltani, mert eredetileg a Fazekas Mihály, Szent István, Eötvös József, Szent László, Elte Apáczai és Zrinyít választottam. És ezért egy-két gimit leszeretnék cserélnimagyar/24 lett. Az átlagom mindig is 4.8 körül volt. Most elrontottam ezt az írásbelit ezért gimnáziumot szeretnék váltani, mert eredetileg a Fazekas Mihály, Szent István, Eötvös József, Szent László, Elte Apáczai és Zrinyít választottam. És ezért egy-két gimit leszeretnék cserélni

2015. jan. 23. 14:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Jól van, háromszor írtad le ugyanazt :( Hát tényleg egy kissé elrontottad, de tudok ajánlani gimiket, ahova ez elég lenne:

VIII. kerületben a Vörösmarty van. Azt mondják, a művészeti tagozatai nagyon jók.

IX. kerületben a Leövey Klára Gimi van. Itt mindenféle tagozat közül választhatsz, állítólag a közössége összetartó, és mindenki kedves mindenkivel.

XIV. kerületben van a Teleki Blanka Gimi. Ez kb. olyan mint a Leövey, hasonló tagozatokkal, de lehet, hogy ez neked közelebb lenne.

Amúgy a Zrínyiről nem biztos hogy le kell mondani. Az a fentiekkel azonos erősségű.

Esetleg még pár gimi a VI.-VII. kerületbe, ahova elegek lennének ezek a pontok: Színyei Merse Pál Gimnázium vagy a Kölcsey Gimnázium, de a Kölcsey már egy kicsit húzósabb.

2015. jan. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A Fazekast, Istvánt, Apáczait ne is nagyon jelöld, mert oda kevés lesz a pont (nem fognak behívni szóbelire)- Még beírhatnád a Weöres Sándor gimit
2015. jan. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Zuglóban még az Álmos vezér gimi van (a Telekin kívül)
2015. jan. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!