Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van esélyem, hogy behívjnak...

Roli2000 kérdése:

Van esélyem, hogy behívjnak szóbelizni a Madách Imre Gimnáziumba (Budapest)?

Figyelt kérdés
A felvételim nem lett a legjobb, 65 pontot szereztem, viszont kitűnő vagyok! Szerintetek van esélyem így, hogy behívjanak szóbelizni?

2015. jan. 23. 15:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Az országos átlagtól függ a behívás ponthatára. De mivel idén nehezebbnek mondták a matekot, szóval szerintem még lehet esélyed. Mindenesetre add be a jelentkezést, a remény hal meg utoljára :) Sok sikert!
2015. jan. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Melyik osztályba (Tagozat) mennél?
2015. jan. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Haladó németre! :)
2015. jan. 23. 20:31
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Haladó németre ráadásul alacsonyabbak szoktak lenni (angolt többen tanulnak) a ponthatárok :D Egyre több az esélyed :D
2015. jan. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Köszi! Ennek örülök, mert nagyon szeretnék bekerülni! :)
2015. jan. 23. 20:55
 6/17 klopusz ***** válasza:
24%

Szia!


Erről csak akkor lesz pontos infód, ha a suli kirakja a honlapjára a szóbelihez való ponthatárokat.

Eddig még nincs kint, nézz be hétfőn.

2015. jan. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Hát igen... Azt olvastam, hogy majd február 20.-án írják ki, hogy kiket hívnak be szóbelire!
2015. jan. 25. 19:50
 8/17 anonim ***** válasza:

Igaz, hogy németet kevesebben tanulnak, de nem szabad azt hinni, hogy ezeken a tagozatokon csak lézengenek a jelentkezők... Nagy a verseny ott is.

Kérdező, valóban minden az átlagtól függ, de azért az nem szokott szélsőséges ugrásokat vagy zuhanásokat produkálni. Egy szintén kitűnő volt osztálytársam eredetileg 72 pontot írt, de egy javítási hibának köszönhetően "nyert" még kettőt. Egy hajszálon múlt minden, ugyanis ha anno nem veszi észre a hibát a javításban, még szóbelizni sem hívják be - 72 ponttal, kitűnő bizivel, németes tagozatokon. De hogy valami biztatót is mondjak, ma iskolatársam.

Ez valószínűleg nem hangzott valami bizalomgerjesztően, de azért a fontos népmesei tanulság az, hogy NAGYON nézd át a javítást, mert minden pont számít.



egy madáchos

2015. jan. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 klopusz ***** válasza:

Szia megint!


Az igaz, hogy a behívottak listáját csak 20-án teszik ki, de előtte azért illene kiírnijuk, hogy hány ponttól hívnak be egyáltalán.

Szerintem az február 5-körül esedékes, mert addig kell megkapniuk a felvételizőknek az értékelőlapokat.

2015. jan. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nem az értékelőlap a lényeg, hanem hogy hányan jelentkeztek az iskolába és azok akik jelentkeztek mit írtak. Ez pedig csak febr. 13-után lehetséges, mert eddig kell a sulikba jelentkezni.
2015. jan. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!