Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Most akkor, hogy fog számítani...

Most akkor, hogy fog számítani továbbtanulásbA?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Lenne egy kérdésem, Idén 4.éve tanulom az informatikát, tavaly 3.-ba érettségiztem belőle előrehozottan középszinten, jól sikerült. Azonban, idén tanultam fél éven keresztül az informatikát, de le adom a fakultációt. Most akkor továbbtanulásba melyik jegyeimet vihetem? 2. és 3. év végit? vagy 4. fél év + 3. év végi? Vagy egyiket sem?



2015. jan. 25. 17:27
 1/5 anonim ***** válasza:
nem tudod vinni, nem termtud tantárgy. Ha érettségizel belőle, és meg van adva a választott szakon, akkor érettségi pont számítható belőle
2015. jan. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Most ezt nem értem...
2015. jan. 25. 20:12
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyiket sem viheted, mert csak a matek, magyar, töri, idegen nyelv, és egy természettudományos tárgy jegye vihető tanulmányi pontként. Az informatika pedig nem természettudományos tárgy.


Az érettségid jegye pedig akkor számít, ha olyan helyre mész, ahova az info meg van adva.

2015. jan. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Így már értem, akkor leadom a fakultációt mert nem teszel emelt szintüt. Köszönöm!
2015. jan. 25. 21:41
 5/5 A kérdező kommentje:
teszek*
2015. jan. 25. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!