Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik szakot válasszam a...

Melyik szakot válasszam a négy szak közül?

Figyelt kérdés

Sziasztok, érettségi előtt állok, és ami biztos, hogy matekból fogok emeltezni, emellett lesz még egy informatika. Négy szakot néztem ki magamnak, mind a négy nagyon jónak és érdekesnek hangzik.


ELTE - programtervező informatikus

BME - mérnökinformatikus

PPKE - molekuláris bionika mérnöki

SE - Egészségügyi szervező (EKK, nem ETK)


Mind a négy szakon erős matek/informatika van, utóbbi kettőben még kémia/biológia is, ami nem lenne akadály, hiszen matek-kémia-biologia-informatika faktos vagyok.


Szerintetek melyik éri meg jobban? Vagy melyik nem? Minden véleményre kiváncsi vagyok!



2015. jan. 25. 18:39
 1/3 anonim válasza:
Az első
2015. jan. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kifejtenéd?:(
2015. jan. 25. 18:49
 3/3 anonim válasza:
A mérnök informatikus többet keres átlagban 30.000 forinttal, mint a programtervező. A többit nem tudom, de nézd meg a statisztikákat. Elhelyezkedés, fizetések, stb.
2015. jan. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!