Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Vélemények a gyógytornász...

Vélemények a gyógytornász alapszakról? (PTE, SZTE. ) Mennyire nehéz, el lehet e vele helyezkedni, külföld?

Figyelt kérdés

2015. jan. 25. 20:19
 1/5 anonim válasza:

Nővérem másodéves gyógytornász, tőle hallottam pár dolgot.

Igen, nehéz. Főleg az anatómia, és az élettan. De ezt is meg tudod tanulni, ha nagyon akarod.

Viszont egyre keresettebbek a gyógytornászok, köszönhetően pl annak, hogy egyre egészségtelenebben élnek az emberek, nem mozognak, stb.

Külföldön sem, itthon sem nehéz ezzel elhelyezkedni.

2015. jan. 26. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 mi a fene ***** válasza:
Nehéz, bejutni főleg, de mint az eü. ben ezzel is el lehet helyezkedni külföldön is . ha szeretsz beteg emberekkel foglalkozni, akkor vágj bele !
2015. jan. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Azt esetleg nem tudjátok mennyi szabad idő jut egy gyógytornász szakos hallgatónak a tanulás mellett ? Lehet e mellette dolgozni?
2015. jan. 26. 20:19
 4/5 anonim ***** válasza:
Bár én nem vagyok gyógytornász szakos, de ismerek párat. 2-3 ember tutira dolgozik, és most harmadévesek! Azt hiszem, hogy call centerben, szóval eléggé rugalmas a munkaidejük.
2015. jan. 27. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi!
2015. jan. 29. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!