Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik egyetemen ajánljátok,...

Melyik egyetemen ajánljátok, ha földrajzra, azon belül pedig geoinfomatika szakirányra szeretnék jelentkezni?

Figyelt kérdés
Az ELTE, PTE, SZTE jöhet szóba nálam, ilyen sorrendben. Tudnátok tapasztalatokat, véleményeket írni?

2015. jan. 26. 14:21
 1/5 A kérdező kommentje:
*egyetemet
2015. jan. 26. 14:25
 2/5 anonim ***** válasza:
ELTE! Nagyon nagyon jók!
2015. ápr. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És az SZTE vagy a PTE? Nem biztos hogy egy pesti egyetemet megengedhetek magamnak, a testvérem is ott tanul, és ez már eléggé megterhelő lenne a szüleimnek.
2015. ápr. 22. 18:29
 4/5 anonim ***** válasza:

BSC mellett lenne lehetőséged dolgozni is. Nem tudom, mennyire laksz messze Pesttől, de a kolit is megpróbálhatod. Szoctám, alaptámogatás ha van valami hátrányos helyzeted. Én osztatlan tanárisként képtelen vagyok elmenni rendes diákmunkára, mert nekünk 16-18-20 óránk van egy héten :(


Vagy esetleg a PTE és SZTE közelebb esne hozzád?

2015. ápr. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
PTE esne a legközelebb, mert pécsi vagyok. ELTE kilőve már mert nem lesz elég pontom ,ez már biztos. SZTE-s földrajz és térinformatika oktatásról jókat hallottam, megéri oda menni?
2015. máj. 5. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!