Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ápolás es betegellátás alapsza...

Ápolás es betegellátás alapszakon belül atlehet jelentkezni felevkor vagy esetleg első év végen másik szakiranyra?

Figyelt kérdés

Jelenleg csinalok egy egyetemet de rájöttem ,hogy igazából gyógytornász szeretnek lenni.Leérettsegiztem utólag biológiából es most szeretnem beadni a jelentkezesemet.Mivel Pesten nagyon magas a gyógytornára a pont azon is elgondolkoztam,hogy bejelolom az ápoló,szülésznő,v mentőtiszt szakot mert oda nagy eséllyel elég lesz a pontom.Valaki aki jártas ebben vagy volt mar ilyen helyzetben tudna esetleg segíteni? Az érdekelne hogy atlehet-e jelentkezni felevkor vagy ev végen ,illetve hogy melyik szakot jelöljem mg be amiben a legtöbb egyezés található a gyogytornaval(mentőtiszt,szülésznő,ápoló,dietetikus)

Előre is koszonom a segítséget :)😊



2015. jan. 8. 16:44
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!