Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Építőmérnöki alapképzésre...

Építőmérnöki alapképzésre szeretnék jelentkezni, de hol érdemes?

Figyelt kérdés

Néztem több iskolát, de ki mit javasol? Ami szóba jöhet:

BME, Debrecen, Pécs. Győr nem igazán.

Távolságilag ugyanott vannak számomra kb, azt hallottam Debrecenbe szivatnak, nem olyan színvonalas a képzés mint Pesten,

Pesten nehezebb picit, de ott elég jó a képzés, és Pest csak a főváros, avagy nagyobb munkalehetőség

Pécsről viszont nem tudok semmit.

Önköltséges nem nagyon jöhet szóba, de mindenhol van állami támogatás ha jól tudom, arra pályázok.

Ponthatárilag úgy tudom Pesten 240 a minimum, de kell vagy 360 az államihoz, Debrecenbe 280 a minimum, de ott is kell vagy 350 az államihoz, Pécsről megint semmit nem tudok.

Jelenleg az alappontom pluszpontok nélkül 313, 365 nyelvvizsga és felnőttképzés pluszpontokkal, de szeretnék még valahonnan összeszedni.



2015. jan. 26. 18:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha mérnöki szak akkor a BME-re érdemes első szándékból menni. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy máshol ne lennének jó mérnök képzések, és mindenki hülye aki nem a BME-re megy, de azzal szerintem nem lehet vitatkozni, hogy a BME a legjobb.


Egyébként mindenhol 280 a minimumponthatár, jövőre pedig 300 lesz.

2015. jan. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha van lehetőséged nappalin, államilag finanszírozott képzésen tanulni, akkor mindenképp a BME-n kezdj. Én Debrecenben végeztem, levelezőn, (nem most) de ha újrakezdhetném akkor nappali BME.

Ismerős Pécsen végzett megegyeztünk, hogy az könnyebb, mint DE MFK.

2015. febr. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!