Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogy döntsem el, hogy mi legyek?

Hogy döntsem el, hogy mi legyek?

Figyelt kérdés

Végzős vagyok. Tudom, hogy eléggé hülyén hangzik, de még mindig nem tudom igazán mi legyek. Nagyon hat rám mások véleménye és ha lefujjognak egy szakot, akkor általában lemondok róla. Viszont ez így nem mehet tovább... Nemsokára jelentkeznek kell érettségire, és aztán egyetemre is. Sokáig érdekelt a pszichológia és a fogorvosi is.

Bioszból szívesen érettségiznék, akár emelten is. Légyszi segítsetek, hogy válasszak szakot?

17/L



2015. jan. 26. 23:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg érdekel a fogorvosi és elég jó érettségit tudsz majd produkálni ahhoz, hogy felvegyenek oda, akkor én a helyedben arra mennék. Lesz vele munkád és jól is kereshetsz vele.

A pszichológiával az a baj, hogy nem nagyon lehet vele elhelyezkedni.

2015. jan. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Más orvos nem szeretnél lenni? Esetleg állatorvos, zoológus, gyógyszerész? Meg kell dolgozni érte, de abból a pénzből amit kapnál, biztosan jól tudnál élni.
2015. jan. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!