Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Valamilyen oldalt ahol be...

Valamilyen oldalt ahol be tudom potolni a 7. -8. -os anyagot? Szerintetek tovabb tudok meg tanulni? (Tobbi lent)

Figyelt kérdés

Most 17 eves vagyok 7.-es koromban kikoltoztunk kulfoldre, es mivel a nyelv miatt nem ertettem a tananyagot, elegge lemaradtam. Kulfoldon jartam gimnaziumban is, de teljesen mas szinvonalu iskola volt mint az itthoniak.Par honapja hazakoltoztunk Debrecenbe, es azt mondtak hogy 9.-bol kell ujrakezdenem, de a 7.-8.-os anyaggal is gondban vagyok, foleg a kemia-biologia-fizika tantargyakkal. közgazdasági szakközépiskolába szeretnek menni es tovabb tanulni, de nem tudom hogy erre meg van-e lehetosegem.. Mi a velemenyetek? Valaki tud linkelni valamilyen oldalt ahol be tudom potolni a feljebb emlitett 3 tantargyat meg a matekot?


Elore is koszonom a valaszokat! :)



2015. jan. 27. 01:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbálj meg beszerezni minél több tankönyvet ezekből a tárgyakból és azokból tanulj. Nem tudom, hogy jelenleg melyek a legjobb könyvek, amióta én végeztem az általánossal, azóta már biztos újítottak párszor... Esetleg könyvtárban is szétnézhetsz, hogy ne kelljen annyi pénzt ráköltened.
2015. jan. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Keress egy magántanárt, lehet akár diák is, aki jó ezekből a tárgyakból.
2015. febr. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!