Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Aki turizmuson végzett, vagy...

Aki turizmuson végzett, vagy jeenleg ott tanul, milyen a szak, el lehet vele helyezkedni? Főleg a debreceni egyetem érdekel. De ha valaki anglisztikán van, vagy ott végzett írjon nyugodtan.

Figyelt kérdés
Fogalmam sincs hova menjek tovább, tapasztalatokra lennék kíváncs.
2015. jan. 27. 20:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Nézd meg körülbelül hogy mennyi munkalehetőség van az adott szakterületen és nézz egy statisztikát hogy évente hányan végeznek. Én is turizmust végeztem, ha csak beosztottként akartam volna dolgozni akkor esélytelen lett volna a dolog. Zsidó vagyok, egyértelmű volt hogy nem fogok másnak dolgozni, így szülői és rokoni segítséggel nyitottam egy éttermet. Jövőre szállodává akarom/akarjuk fejleszteni. Illetve Hajduszoboszló környékén nézelődünk hogy milyen éttermet vagy szálláshelyet lehetne felvásárolni. Így van értelme ennek a szaknak, de más téren jelenleg szerintem nincs, de lehet tévedek.
2015. febr. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!