Milyen irányba tovább?

Figyelt kérdés

Nemsokára február 15. , a felvételi jelentkezés határideje és fogalmam sincs hova menjek. Végignéztem már az összes szakot, egyetemet, mindent de mindig lemondtam mindegyikről valami miatt. Mindenképp szeretnék menni főiskolára vagy egyetemre, tehát az OKJ kizárt. Olyan szak lenne hozzám illő, amiben egyáltalán nincs matek (vagy csak nagyon egyszerű), inkább humán irányú és el tudnék vele helyezkedni a későbbiekben.


Valaki tudna esetleg tanácsot adni?



2015. jan. 27. 20:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Te egy az egyben én vagy :DD
2015. jan. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 demonlord90 ***** válasza:
politológia :D vigasztaljon, hogy 3 évig még lesz időd gondolkodni, pontosan hova tovább, ugyanis a bolognai rendszer (egyetlen) előnye, h BA/BSC után kb bárhova át lehet sorolni
2015. jan. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szabad bölcsészetre gondoltam, kommunikáció és médiatudományra specializálódva és minornak felvenném a művészettörit vagy valami érdekes nyelvet tanulni és fordító-tolmácsnak állni, de elég bizonytalan vagyok.
2015. jan. 28. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!