Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha most újra 17 éves lehetnél,...

Ha most újra 17 éves lehetnél, hogyan döntenél, milyen irányba tanulnál tovább?

Figyelt kérdés
Nagyon nagy dilemmába vagyok továbbtanulás terén. Mindig oda lyukadok ki, hogy: NEMTUDOM. Ötleteket adjatok, hogy ti merre mennétek tovább?
2014. szept. 23. 18:17
 1/4 anonim ***** válasza:
60%
Én holokauszt kutató lennék, mert a holoiparban óriási pénz van!
2014. szept. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Pont nemrég gondolkodtam ezen. Mivel nekem nagyon bejött (érdekes munka, sok utazás világszerte, jó fizetés) ezért újra környezetmérnökire mennék, nem jött azóta olyan ami miatt elcsábulnék. Maximum több időt szánnék egyéb kompetenciák fejlesztésére, mint pl statisztikai analízis, GIS vagy grafikai tervezés alapjai, stb. De ezt ember, kompetencia, érdeklődési kör, meg egy csomó minden meghatározza.


25/F

2014. szept. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ami biztos, hogy angolt tanulnák az orosz helyett. Valamint olyan jövedelemforrások felé érdeklődnék, hogy ne alkalmazott legyek. Másodrangú kérdés az ha netán sok a munka, a lényeg hogy magam ura lehessek.
2014. szept. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem döntenék másképp, mint ahogy anno döntöttem. Orvosira mennék újra. Viszont megtanulnék rendesen németül és angolul, még az egyetem előtt.
2014. szept. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!