Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kölcsey Ferenc Gimnáziumba...

Kölcsey Ferenc Gimnáziumba szerintetek elég ez az eredmény? :O (VI. kerület, Budapest)

Figyelt kérdés
Ma tudtam meg a felvételimet, ami 60 pontos lett (magyar 36/ matek 24)..Igen tudom, nem a legfényesebb, és tudom, hogy lehetett volna jobb:( ... 7. év végén 4,7 voltam (matek, kémia, fizika lett négyes) , 8. félévben pedig 4,8 (matek, történelem négyes) .. Így összeszámolva eddig a jegyek: 70/66 és a felvételi 100/60 ...Ez összeadva 126.. + még a szóbeli 30/? ..Sok versenyen részt vettem, iskolai, kerületi, fővárosi és országos szinten is..A 8 év alatt 47 oklevelet sikerült gyűjtenem.. Aktív vagyok sportban, futásban és kosárban, sok érmet is szereztem, iskola egyik legjobb futója, és 'énekese' vagyok, énekkaros vagyok, DÖK elnök vagyok, az iskola legjobb 3 angolosa között vagyok, angol tanárom szerint én vagyok a legjobb, de én nem vagyok ebben biztos.. angol tagozatra jelentkeznék (02-es és 05-ös tagozatokra)..Mikre számíthatok akár a szóbelin, és egyáltalán ez ELÉG AHHOZ HOGY BEKERÜLJEK?:((

2015. jan. 27. 21:34
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
Nem tudom pontosan, a honalapon rajta van, hogy azonos pontszámnál mi alapján rangsorolnak. Eddig nem nagyon fordult elő, hogy azonos pontszámmal (ha pont az volt a határ)az egyiket felvették, a másikat nem. A dühítő az, ha pont egy ponttal csúszol le a felvételről.
2015. jan. 30. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) Fuu én is nagyon mérges lennék, ha az az egy pont választana el az álmomtól..De ez engem nem még nem tart vissza, csak előre!:D Most láttam meg a felvételi eredményeket, az átlag felvételi pontszám 63..Az én felvételim 60:((( És sokan írtak 75 felett:/
2015. jan. 30. 21:31
 13/31 anonim ***** válasza:
42%
Haverom is 67-et írt. Kéttanra vagy az angolos osztályokba jelentkezik. Neki nincsen max. hozott pontja, még annyi se, mint neked. Sőt, versenyeredményei sincsenek. :) És nem izgul :D Szóval szerintem minden esélyed megvan arra, hogy Kölcseys legyél, ha behívnak szóbelire, akkor a határ a csillagos ég :D
2015. jan. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
Remélem mindkettőnknek sikerülni fog:) Köszönöm a válaaszt:) És sok sikert neki is:)
2015. jan. 31. 21:16
 15/31 anonim ***** válasza:
42%

Én is remélem nektek :)

Átadom :DD És szívesen, örülök, hogy segíthettem :)

2015. jan. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem siman van a megjelolt tagozatra eselyed. En is a Kolcseybe szeretnek menni es tobb tagozatat is megjeloltem, a Kettannyelvut elsonek. :D en 39 Magyart es 28 Matekot irtam es a hozottam 100/83 Szoval nem csak te izgulsz. Sokan mondjak, hogy van eselyem es ha nekem van akkor neked ugyanilyen arannyal szinten van :D Amugy irj privatot nyugodtan ha szeretnel beszelgetni, meg a vegen mindkettonket felvesznek :D Sok szerencset es hajra :)
2015. febr. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:

Tavaly 155 pont volt a felvételi határ a kéttannyelvűre.

A 150 pont elég kevés.

2015. febr. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Ettől függetlenül még becsúszhatunk az ideiglenesről, nem mindenki jelöli elsőnek... :)
2015. febr. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

A megjelölt tagozatra van esélyed, ha a szóbelin

nem sok pontot veszítesz

2015. febr. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, remélem sikerülni is fog úgy, ahogy szeretném:D Ma voltam a Leövey Klára Gimnáziumban szóbelizni, annyira nem sikerült rosszul..Remélem..:D Egyébként mindkettőnket behívták a szóbelire..:D 125 pont kellett minimum, nekem pedig 126 volt, szóval huhhhhhhh egy hajszál szinte:D Remélem tényleg nem szúrom el a szóbelit:D
2015. febr. 21. 12:53
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!