Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Érettségi után hogyan lehet...

Érettségi után hogyan lehet egy adott tantárgyat (biológia) az alapoktól tanulni?

Figyelt kérdés

Mindig is szerettem a biológiát és kiskori vágyam, hogy orvos, esteleg állatorvos legyek. Már elmúltam 19 éves és úgy érzem még mindig ez a vágyam, és ha már ezt szeretném és egyszer élek, miért ne lehetnék az aki?

Csak ugye én művészeti suliba jártam, és bár ott az anatómiát nagyon vágtam (sőt, többet is megtanultam)nálunk egy évig (ott se nagyon) foglalkoztunk az olyan tantárgyakkal, mint a biológia, fizika, kémia stb. Saját akaratomból foglalkoztam a biosszal, de az mégse olyan, mintha egy tanár tanitaná. Az érettségin túl vagyok, és így nem tudom, hogy hogyan van lehetőség a bioszt az alapoktól elkezdeni. Persze a magántanár lenne a legjobb ötlet. De gondoltam előbb utánaérdeklődöm, hátha valaki tud segíteni. És tudom, hogy az orvosiig messze az út, szóval kérem, az olyan emberek, aki, csak undok dolgokat tudnak írni, mint hogy semmi értelme, úgy sem jutok el odáig stb, köszönöm nem kérek tőlük választ, de a többiektől előre is köszönöm! :)



2015. jan. 27. 23:07
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!