Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Valaki eltudná nekem magyarázn...

Valaki eltudná nekem magyarázni hogyan van ez az állami támogatás egyetemen?

Figyelt kérdés
Mentőtisztnek jelentkeztem, felvidéki vagyok. Nem nagyon tudom, hogy működik meg mit is takar ez az egész. Hogyan kell igényelni?

2015. jan. 28. 18:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Nrm igenyelni kell, hanem a felvetli kovetelmenynek megfelelni es elerni a minimum ponthatart. De a felvi.hu-n minden infot megtalalsz.


(bocsi az ekezetekert)

2015. jan. 29. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jelentkeztél ANA képzésre, ha meglesz a megfelelő pontszámod akk felvezsnek és nem kell azért fizetned h ott tanulhass, év elején alá kell írnod egy "hallgatói szerződést" de ez csak vmi kis idézet nem az egész szerződés, csak azt "takarja" (Semmelweisen így van ,én itt tanulok mentőtisztnek:),máshol nem tudom ), ezzel azt írod alá h a képzési időd kétszeresét itt dolgozod le magyarországon
2015. jan. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
bocsi, lehet h a képzési időt kell ledolgozni , nem a kétszeresét
2015. jan. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!