Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Fazekas Mihály Gimn. -ba (Bp....

Fazekas Mihály Gimn. -ba (Bp. ) felvételizők! Hány pontotok lett az írásbelin?

Figyelt kérdés
Akik a Fazekasba járnak nem tudják véletlenül hány ponttól fognak behívni szóbelizni?

2015. jan. 29. 16:34
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Valaki esetleg meg tudná mondani, hogy amikor ő volt szóbelizni miket kérdeztek?(társadalomtudományi tagozat)
2015. febr. 20. 21:19
 22/28 anonim válasza:
En Fazekasos vagyok es ne akarjátok ide jönni, az egész első hely egy nagy kamu:) most vagyok 8.os es mindenki menekül innen. Aki a B-be megy annak van értelme, de az A-Nak nincs
2015. febr. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim válasza:
Ne higyj az utolsónak! Valószínűleg szarul tanul es a központját is elcseszte . Drága utolsó egy kalap szar vagy üdvözlettel: az évfolyamtársad! Kérdező ! A Fazekas nagyon jo suli . Meg a humán tagozaton is emelt matek van . Ez az egyetlen gond. A természettudományoi elég kemény. Csak akkor menj oda ha komolyan veszed a tanulást es érdekelnek a term. Tud tantárgyak.
2015. febr. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim válasza:
Nem mondanám, hogy szarul tanulok es a központimat se csesztem el, mert behivtak a Fazekasba:) de kedves tőled, hogy a neten leszarozol:) en csak a véleményemet mondtam el, tudtommal ez az oldal arra van:))
2015. febr. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim válasza:
hmm.... Érdekes..... szarozod a Fazekast mégis bejelölted.
2015. márc. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Na, ki hanyadik az ideiglenes listán???
2015. márc. 11. 19:41
 27/28 anonim ***** válasza:
Végül hova mentetek?
2016. júl. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Melyik tagozat ?
2016. júl. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!