Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A Budapesti Fazekas Mihály...

A Budapesti Fazekas Mihály Gimnázium természettudományi tagozata mennyire kemény? Egy átlagos hétköznap hogy telik el? Marad szabadidő?

Figyelt kérdés

2015. jan. 20. 13:21
 1/3 anonim ***** válasza:

szia, hát nem foglak azzal hitetgetni hogy nem kemény mert azért kell rendesen tanulni :) viszont szerintem nem annyira nehéz, túl lehet élni :) szabadidő bőven marad, attól nem kell félni, de rendszeresen kell tanulni :)

első két évben nekem kicsit nehéz volt mert minden tanár úgy tanított hogy az ő tantárgyából fogunk fakultálni, aztán 11, 12. év már kevésbé, ott már csak azt a két dolgot tanulod nagyon (jó esetben) amiből fakultálsz, a másik kettőt elvekben kevésbé :)


átlagos hétköznap: hát órák 8-15 ig vannak, utána mehetsz szakkörökre ha akarsz, 11.-ben sokan a 12.-es délutáni faktokra is eljárnak, amúgy meg hát hazamész, van szabadidőd és este tanulsz 2-3 órát :D vannak napok amikor végigtanulod a délutánt meg az estét persze, de az inkább akkor van ha nem tanultál rendszeresen és mindent megpróbálsz megtanulni a TZ előtti nap (ami jellemző az emberek nagy részére XD )


szóval ne félj, szerintem túlélhető, sok szabadidő marad és pihenni is sokat lehet pihenni :D

2015. febr. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
A társadalomtudományi tagozatról nincs infó esetleg??
2015. febr. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
51%
Van kolesza?
2016. júl. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!