Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Inkabb egy jo kozep vagy egy...

Inkabb egy jo kozep vagy egy rossz emelt erettsegi?

Figyelt kérdés

Biologiabol lenne. Orvosi laboratoriumi es kepalkoto diagnosztikai analitikus kepzesre jelentkezek. Nem reg dontottem el, hogy ez lesz igy nem hiszem hogy egy biosz emeltre eredmenyesen fel tudnek keszulni. De fakos vagyok, 4es vagyok fakon

Megis nem tudom, melyikkel jarnek jobban? Jo kozep vagy rossz emelt? Elnezest az ekezetek hianya miatt, telefonrol irtam.


2015. jan. 29. 17:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha átmesz emelten es elfogadjak az 50 pluszpont.

Szoval inkabb az.

2015. jan. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A plusz 50 pont az emelt szintű érettségiért csak 45% után jár. Tehát ha rossz az emelted, 45% alatti, akkor nem kapod meg! :(
2015. jan. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

közép 90% = 180 pont

emelt 50% = 150 pont

emelt 60% = 170 pont

emelt 70% = 190 pont


Egy 90% közép biosz nem nagy szám szerintem neked, egy 70%-os emeltbe azért már beletörhet a bicskád.

2015. jan. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!