Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit tanuljak tovább ha szerete...

Mit tanuljak tovább ha szeretem a rajzot és tehetséges is vagyok?

Figyelt kérdés
Mit tanuljak tovább ha szeretek rajzolni és van is hozzá tehetségem de festeni nem igazán rudok .viszont nagyon szeretem az állatokat és segiteni szeretnék rajtuk a munkámal . És nagyon szeretem a természetet is viszont abbol csak 3-4 vagyok .

2015. jan. 29. 19:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát az szívás. Mármint ha valamiből 3-4es vagy. örülj neki ha felvesznek egyáltalán egy gimnáziumba. Igényeid meg ne legyenek. Tanulj. Sokat. Mert középiskolában az a 3-4es bizony csak 3as lesz. Jobbik esetben. Ezt olvasva biztos azt gondolod h mindenkinek van egy tantárgy, ami nem meg. Egyem a zuzádat!Ha valakinek valami nem megy még simán kicsikarhatja azt az ötöst egy kis szorgalommal. Vegyük mondjuk az én példámat. Első osztályban négyes voltam testnevelésből, és mivel ez rosszul mutatott volna a többi ötös mellett, gyakoroltam az ugrálókötelezést, kijavítottam, és örültem magamnak. Így visszagondolva nem volt túl sok értelme, mert kit érdekel, hogy hanyas vagy tesiből, azonban a te helyzeted más. Ha tényleg állatokkal akarsz foglalkozni, akkor a dicséretes ötös sem elég, kell valami plusz. Ha meg már az alapok nincsenek meg...
2015. febr. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mennyél el valami tanyára szinót gondozni. Ahhoz nem kell diploma xd

A nap végén pedig lefestheted a kismalacokat ;)

Előző! Teljesen igazad van!

2015. febr. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!