Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Vegyészmérnök szeretnék...

Vegyészmérnök szeretnék lenni, azon belül leginkább a kutatás érdekelne. BME-t, vagy a veszprémi Pannon Egyetemet javasolnátok?

Figyelt kérdés

Egyébként debreceni vagyok, Pestről könnyebb lenne ugye hazajárni, meg ismerősök is arra felé húznak inkább.

Időm is van még eldönteni, még csak 10-es vagyok, de kezd szépen látszani, hogy igazán a kémia és a matek az, ami érdekel, amiket igazán szeretek. Válaszokat előre is köszi!



2015. jan. 30. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Pannon Egyetemen vagyok gépészmérnök hallgató de ismerősöm vegyész ugyanitt szóval azt is ismerem nagyjából ha érdekel valami kérdezz meg válaszolok szívesen! :)
2015. jan. 31. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
illetve vegyészmérnök egész pontosan
2015. jan. 31. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha kutatás érdekel elsősorban akkor az ELTE TTK vegyész szakát javaslom. A BME vegyészmérnöki szaka szintén nagyon jó, de nem kutatás-centrikus.

Veszprém szerintem felejtős, ha debreceni vagy akkor a DE TTK ésszerű választás lehet, nem a legjobb, de összességében igen jó egyetem és nem mindegy mennyit utazik az ember, mert az időt hasznosabban is el lehet tölteni, ha kutató akar valaki lenni.

Javaslom, hogy keress egy jó témavezetőt és minél hamarabb kezdj el TDK-zni, ha még középiskolás vagy akkor TUDOK-ozni.

2015. febr. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Tommio válasza:
A BME vegyész szakon a gyógyszerész szakirány kutatás-centrikus. Tudtommal a műanyag is az, ezekből folyamatosan lehet TDK-zni... :)
2015. máj. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!