Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lenne esélyem bekerülni a...

Lenne esélyem bekerülni a Teleki Blanka gimibe ha 53 pontos központit írtam és az átlagom 3,85? Esetleg az Álmos Vezérbe?

Figyelt kérdés

2015. jan. 31. 13:08
1 2
 11/17 Barbey12 válasza:

Szerintetek van esélyem bekerülni a Teleki Blanka gimnáziumba? 55pontos felvételi és kitűnő bizonyítvány.

Nincs szóbeli angol 0. - on

2015. febr. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:

A tesóm a Telekibe jár én meg az Álmosba. Szerintem az Álmosba felvennének, szinte biztos, a Telekinek meg mióta más az igazgatója lett nagyot romlott a színvonal, elment egy csomó jó tanár és a titkárnőt is lecserélték rosszra.

Én a helyedben nem akarnék oda menni. Viszont az Álmosban a legtöbb tanár jó az osztály közösségek is jók (legtöbb)szóval szerintem ott próbálkozz. Sok sikert!

2015. febr. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2015. febr. 2. 20:23
 14/17 anonim ***** válasza:

Na hogy állsz?

Álmosban hol vagy ideiglenesen?

2015. márc. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Szerintem van esely a telekibol nagyon sokan kiesnek eloletek a varolistan.
2015. márc. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

11-es, osztálytársam igaz, 58 pontos felvételit írt, de "csak" 4,7 volt az átlaga, és fölvették.Bár a szóbelije is max lett. (Végül másik sulit választott).Szóval szerintem van esélyed, de pár nap, és megtudod :-)

Kérdezô, te hogy állsz?Végül mit tettél elõre?Szóbelijeid milyenek lettek?Levelet kaptál már?Az Álmos szerintem tuti, a Teleki neccesebb, de idén gyengék lettek a felvételik, szóval lejjebb nyomhatták a ponthatárt.Szóval az sem reménytelen, hajrá :D

2015. ápr. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
a telekibe sajna nem jutottam be, de az álmosba ugyan még nincs eredmény de a tizenvalahanyadik helyen állok az ideiglenesbe szal szinte biztos :)
2015. ápr. 25. 19:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!