Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha elvégzem a kisgyermek...

Ha elvégzem a kisgyermek nevelő és gondozó 2 éves felső fokú szakképzést, de mellette van már diplomám (teljesen más szakma), akkor milyen fizetésre számíthatok, ha bölcsödében szeretnék dolgozni? Számítana a másik (két) diploma, vagy nem?

Figyelt kérdés
Nehezen tudom eldönteni ugyanis, hogy a 3 éves képzésre adjam be a jelentkezésemet, vagy elég lenne a 2 éves is. Milyen egyéb hátrányom származhat, ha csak a 2 évest végezném el?
2010. febr. 9. 15:55
 1/3 anonim válasza:

szia!

Én is pont igy vagyok mint te, én most végzek az iparművészetin de teljesen kiábrándultam a szakmából...

én is pont arra gondoltam hogy bölcsisnéninek el tudom magam képzelni mivel nagyon jol kijövök a gyerekekkel. A választ sajnos nem tudom, de én is kíváncsi lennék rá.Amugy mielőtt elvégezném a kisgyermek gondozói képzést babát tervezünk a vőlegényemmel de előbb házasság a nyáron :) szóval mikor elkezdem a képzést már remélhetőleg gyakorlott leszek a témában :)

2010. febr. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
amugy neked milyen végzettséged van?
2010. febr. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Olasz és nemzetközi kapcsolatok a másik két diploma. Mindjárt itt a felvételi határidő, úgyhogy ha valaki tud segíteni, ne habozzon!
2010. febr. 10. 01:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!