Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Most akkor az érettségi hogy...

Most akkor az érettségi hogy számít a MOME-n?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk nincs meg a megfelelő pontszám, attól még részt lehet venni az alkalmásságikon?

2015. jan. 31. 20:40
 1/9 anonim válasza:
Nem számít.Saját felvételi rendszerük van,azon kell megfelelni.A pontszámodat akkor tudod meg,ha mind a 3 fordulót teljesítetted
2015. febr. 1. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :) És ha valakinek nincs előképzettsége, viszont rendkívül egyedi a stílusa, érdekli is, és ügyesen is rajzol, van esélye bekerülni..?
2015. febr. 1. 10:52
 3/9 anonim válasza:
Ez attól függ..ha az ügyesen rajzol azt jelenti,hogy tisztában van az anatómiával,van színérzéke,tudja használni a különböző képszerkesztő programokat(nem tudom milyen szak érdekel,de ez pl. mindegyiknél fontos) akkor ilyen oldalról rendben van a dolog,de ez az csak az egyik. A másik ami nagyon fontos,hogy legyenek gondolataid,véleményed a dolgokról (lesz műveltségi teszt kitöltés és interjú is),a szakmai munkáidnak úgymond legyen "értelme" és mellette nézzen is ki jól.Nem tudom milyen szinten rajzolsz jól és vagy "egyedi",de gondolj arra mennyi rajziskola és stúdió van ahol az ottaniak intenzíven készülnek csak a felvételire és rengeteg időt és energiát fektetnek egy-egy munkába(illetve már aki..).A felkészülési idő beletelhet 1-2évbe is(és ez még viszonylag rövid intervallum,mert van akinek csak ötödször sikerül).A lényeg,hogy ha nem akarsz ilyen helyekre járni akkor viszont tényleg nagyon eltökéltnek kell lenned, szíved-lelked beleadni és szeretned kell amit csinálsz.Mindenesetre sok sikert! Milyen szakra készülsz?
2015. febr. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
A származásod számít és az, hogy mennyi pénzed van. Ha átlagos családból származol, nyomorogni, szenvedni fogsz amíg mások röhögnek rajtad. A tanárok is meg fognak alázni.
2015. ápr. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Négyes válaszoló, Te rákerestél az összes momés kérdésre, hogy mindenhova leírd, mekkora szar az egyetem? Nagyon megbánthatták az önbecsülésed..


Bocs, de én is odajárok, nem anyuci és apuci miatt, és egyáltalán nincsenek ilyen tapasztalataim. Bár a mi szakunk eléggé különálló életet él.

2015. máj. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Hát gondoltam, hogy idővel feltűnik majd khm "nektek" és ellenlobbiba kezdtek, de igenis nagyon sok emberrel szúrtok és szúrtatok ki, sok embert tesztek tönkre és legjobb lenne inkább kussban örülni, hogy senki nem gyújtja rátok azt a kócerájt.
2015. máj. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ahhoz képest, hogy már nem jársz oda, rohadt sok harag és keserűség maradt benned.. Jó neked így? Hogy fröcsögsz a dühtől? Szerintem nem. Az ellenlobbi Te vagy, én kiállok a véleményemért.

Sajnálom, ha rossz tapayztalataid voltak, de ideje lenne elengedned.

2015. máj. 9. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

*tapasztalataid


Az a baj, hogy tényleg látszik, hogy nem valami univerzális jobbító szándék, hanem személyes sértettség motivál.

2015. máj. 9. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Tudom, nagyon sok jófej ember van ott, nekem nem a diákokkal volt bajom. Köszi a megértést. :)
2015. máj. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!