Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Érettségi, miből, hogyan?...

Érettségi, miből, hogyan? Segítség, kétségbe vagyok esve.

Figyelt kérdés

Hamarosan le kell adni a faktválasztást. A magyart szeretem és elég jó is vagyok belőle. de nem tudom, hogy pontosan mit akarok vele kezdeni. A tesivel lehetne edző(szinkronúszás), sportpszichológus, de annyira nem vagyok jó belőle. Az ének kéne ha ezzel akarok foglalkozni, hegedűművész vagy tanár, de hangom annyira nincs.

A biosszal sokra mehetnék, de nem tudom pontosan mire.

Németből nem akarok, de elvárják, mert tagozatos vagyok.

Infóból szeretnék, de sokat nem tanítottak és nem tudom képes lennék-e rá.

A rajzot a családom szeretné, mert ügyes vagyok, de igazából nem tudom, hogy ezzel mire mennék.



2015. jan. 31. 17:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Biosz. Az érettségivel úgy se mész semmire, csak arra, hogy felvesznek felsőoktatásba (már ha jóra csinálod meg). Szóval ha jó vagy belőle, akkor azt tudnám ajánlani. Bioszos vagyok, és nem rémes a fakt :) Kifejezetten jó.
2015. jan. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!