Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit csináljak? Két hetem van...

Mit csináljak? Két hetem van és semmi ötletem!

Figyelt kérdés

Rengetek okj-s képzést, egyetemet, főiskolát nézek, és nagyon sok érdekel!

Viszont amik érdekelnek, azokkal vagy nem tudok sehol elhelyezkedni, vagy nem fizet semmit.


Ami jól fizet és helyem is lenne, az nem érdekel (egyikből van is szakmám, de soha nem dolgoznám).


Ne tanácsoljátok, h várja még egy évet, addig dolgozzak, vagy tanuljak + egy szakmát, mert most is épp ezt csinálom, tavaly ugyanez volt a helyzet :D


2015. febr. 1. 13:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Értelmetlen azon morfondírozni, hogy mennyire keresett az adott szakma, ha az érdekel. Ha nem tudsz magadon erőszakot tenni, és fontos, hogy jól érzed magad munka közben, és értelmet találj a munkádban, válassz olyat, amit tényleg szeretnél. Legyél benne jó, építs kapcsolatokat, teremts magadnak munkát.
2015. febr. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Soha nem dolgoznád???


Ilyen intellektussal talán nem véletlen, hogy nem adnak ötletet az égiek.

2015. febr. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!