Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek a SZTE mérnöki...

Szerintetek a SZTE mérnöki karja, vagy KEFO GAMF karja a jobb?

Figyelt kérdés
Csak utóbbiban voltam nyílt napon, de a gépészmérnök és a műszaki szakoktató szak is érdekel engem, csak nem tudok dönteni.

2014. febr. 15. 10:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Amelyik közelebb van a lakhelyedhez.
2014. febr. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Van egy olyan tendencia (sajnos vagy nem sajnos), hogy

1. BME

2. bármi más

de mivel gépészekből hiány van, ráadásul a vállalatok tudás és nem papír alapján vesznek fel embert, jóformán mindegy hol végzed. ha előnyt akarsz másokkal szemben akkor BME, ha az az opció nem játszik, akkor válassz város szerint.

2014. febr. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én azzal egészíteném ki, hogy BME valóban az egyik legjobb, de van közöttük más jó is. Hülyeség, hogy BME és más semmi. Továbbá sok vállalat keres ténylegesen szakembert, viszont ugyanúgy nagyon sok ember aki nem kifejezetten szakember, de a munkahelyen be tudják tanítani amire szükségük van. Baromság, hogy valaki úgy jön ki az egyetemről, hogy szakember és mehet önállóan dolgozni. 90% ban úgy jönnek ki, hogy szinte semmihez sem ért, viszont hajlandó dolgozni és betanulni a rá bízott feladatot.

Kövezzetek meg, ha ez a gépészekre nem jellemző...

2015. szept. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!