Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Újra érettségizem májusban,...

Újra érettségizem májusban, ezt hogyan kell jelezni felvin?

Figyelt kérdés
szeretném beadni a jelentkezésem több helyre is, felvin ki is töltöttem majdnem mindent, viszont én már leérettségiztem 3 éve. Elég rosszul sikerült, ezért 2 tantárgyból újra fogok májusban érettségizni. Most a 3 évvel ezelőtti eredmények vannak beírni, azt a 2 tantárgyat amiből újra fogok vegyem ki, vagy még júniusban is tudom változtatni?

2015. febr. 2. 19:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Érettségi eredményeknél van olyan, hogy vizsgaszándék, ott kitöltöd azt is.
2015. febr. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Itt: [link]


Kitöltheted mind a 4 részt, de nem muszáj, most csak az a lényeg, hogy jelentkezést leadd a kiszemelt hely(ek)re, ha a többit üresen hagyod (a személyes adatok azért kellenek), akkor sincs gond, július elején kell mindent pótolni. Persze a testreszabás menüig mindent ki kell töltened, hogy tovább engedjen a szakok felvevésére, meg ugye a fizetés és a hitelesítés is szükséges. De az eredmények megadása most lényegtelen.


Gondolom, az érettségi bizonyítványodban legalább 5 tárgy van és abból kettőt újra fogsz írni. Mivel az érettségi bizonyítványt fel kell töltened, ezért igen, az a két tárgy is kell, mert nem cenzúrázhatod ki, hogy azt ne nézzék, mert újra fogod írni (meg ki tudja, lehet, hogy most még rosszabbul sikerül). Ha meglesz a mostani két tanúsítvány, majd azt is felteszed és úgyis azt fogják beleszámítani, amivel több pontod lesz.

2015. febr. 5. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!