Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Felvételivel kapcsolatban...

Felvételivel kapcsolatban segítség?

Figyelt kérdés

1.Először is hány helyet lehet megjelölni, és az alapdíj (9000 Ft) az összes megjelölhető helyet magában foglalja? Ezeken a szakokon gondolkozom: NKE- nemzetközi igazgatás, ELTE- pszicho, ill. szabad bölcsészet, DE- germanisztika.

2. Ha nincs saját számlaszámom, és anyum utalja az összeget, akkor kell valamilyen bizonylat, és azt feltölteni, vagy nem? Vagy az e-bankkal egyszerűbb lenne?

Bocsánat, ha kicsit érthetetlenre sikeredett.


2015. febr. 3. 14:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Max 5-öt lehet megjelölni, ha csak 3mat jelölsz akkor 9000, utána helyenként 200-ft, tehát ha 5öt jelölsz akkor összesen 13000-et fizetsz. Nem muszáj a neveden legyen a számla ahonnan fizetsz, bizonylatot szerintem fel kell tölteni, bár én még nem tartok ott. E banknál úgy tudom nem kell ,de ha igen akkor úgyis kérni fogja.
2015. febr. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
bocsi elírtam: *helyenként 2000ft
2015. febr. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Oh, köszönöm, azóta már megvilágosodtam. :)
2015. febr. 3. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!