Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ilyenkor hogy kell jelentkeznem?

Ilyenkor hogy kell jelentkeznem?

Figyelt kérdés

Szóval júniusban végzek az OKJ-s képzésemmel,felsőfokú,55-ös számú,államilag támogatott formában veszek részt,és főiskolai keretek között.


Nos, most néztem ki egy másik OKJ-st,szintén felsőfokú, de nem főiskolán,hanem SOB-on (School of business) Szegeden.

Ilyenkor is felvételi lapon kell jelentkeznem? vagy a suli honlapján keressek valami jelentkezési lapot és ennyi volna? És ilyenkor hogy kell kifizetnem a 9000 ft-ot?

Válaszokat megköszönném minél hamarabb. :)


2010. febr. 9. 23:52
 1/5 A kérdező kommentje:
School of business egy üzleti szakközépiskola!
2010. febr. 9. 23:55
 2/5 anonim ***** válasza:
én is SOBra járok jogi asszisztensre, nem nem kell felvételin jelentkezned, csak személyesen ahol az oktatás lesz, vagy esetleg a suli honlapján, de egyik ismerős is ott jelentkezett mégis a beíratkozásnál ki kellett tölteni a jelentkezési lapot a helyszínen
2010. febr. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Találtam 1-2 dolgot:

Felvételi vizsga nincs.

Jelentkezési díj: 3.000 Ft.

Beiratkozáskor egységesen 8.000 Ft


Azt nem tudod véletlenül, hogy nekem fizetősre kell-e beadnom, mert mivel nekem már ez lenne a 2. felsőfokú képzésem?

2010. febr. 10. 20:41
 4/5 anonim ***** válasza:
igen nekem is 11ezret kellett fizetnem hát a második okj már fizetős sajna:(
2010. febr. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a választ
2010. febr. 13. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!