Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » E-Felvételi fizetés? (többi...

E-Felvételi fizetés? (többi lentebb)

Figyelt kérdés
Átutalás módját választottam, ma megvolt és fel is töltöttem róla a nyomtatványt a dokumentumokhoz, pdf-ben. Viszont az e-felvi még úgy írja, h 9000Ft befizetendőm van. nyilván az átutalásos dolog több ideig is elhúzódhat, kérdésem, hogy kell e várnom a hitelesítéssel, amíg nem írja az oldal, hogy a tranzakció végbement, vagy hitelesíthetek már? segítsetek, köszönöm előre is!

2015. febr. 6. 19:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Én várnék vele, mert közben bármi rosszul sülhet el, viszont a hitelesítést is vissza lehet vonni és újra lehet csinálni, ha azt választod.
2015. febr. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

igen, erről tudok. de onnan gondolom, hogy nem kell várni a hitelesítéssel, hogy szerepel a leírásban, hogy a tranzakciót kell elindítani a határidő lejártáig. és írja, hogy az átutalások kezelése sokkal lassabban történik ugyanis. tehát feltételezem, aki febr.14.én tenné meg az átutalást, 15.ére nem feltétlen lesz érvényesítve..

de azért érdekelne más véleménye is

2015. febr. 6. 22:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha így gondoltad, akkor igen, ez így van. Volt olyan ismerősöm tavaly, akinek a hónap végére sikerült elfogadniuk az átutalást, mert tényleg nagyon lassan megy.
2015. febr. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, megnyugtattál vele:)
2015. febr. 8. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!