Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Idegenvezető vagy turisztikai...

Idegenvezető vagy turisztikai szervező- értékesítő?

Figyelt kérdés

nem tudom eldönteni, h melyiket válasszam. :/ és igen, tudom, h ez akkor is az én döntésem, de szerintetek melyik az "eseménydúsabb" munka? Csak mert a monotonitást nem bírom. A második tetszene talán egy picit jobban, de félek, h abból csak irodai munka lenne... viszont egy idegenvezető meg minden nap ugyanazt mondja el.


Dont hate me



2015. febr. 8. 09:22
 1/1 anonim ***** válasza:

Az idegenvezetői munka sohasem monoton! Kivéve, ha épp nincs meló... (enyhén telített a pálya).

Mindig más emberekkel, új arcokkal vagy körülvéve, mindig kicsit máshogy kell viselkedned velük, máshogy fogalmazni, mást kiemelni. Nincs két egyforma turistacsoport, minden egyes melód más lesz.

Szóval ez egy nagyon mozgalmas, érdekes munka.

Ha inkább beszédes vagy és szereted az emberek társaságát, jól tűröd az idiótákat is, meg a sok jövés-menést, akkor inkább ezt válaszd.

Ha inkább csendes vagy, jobban elvagy a számítógépes munkával, precíz vagy, akkor a szervezőt.

2015. márc. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!