Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mesterképzés Vs.2. diploma?...

Mesterképzés Vs.2. diploma? Melyik ér többet?

Figyelt kérdés
Pénzügy és számvitel szakon lediplomáztam egy nem túl nehéz főiskolán. Nyelvvizsgám azonban még nincs sajnos. A továbbtanuláson agyalok, de nem tudok dönteni, az érné meg jobban ha mennék mesterképzésre szegedi egyetemen ahol úgy gondolom hogy az alapképzés jóval nehezebb mint az én volt sulimban, vagy pedig megpróbáljak egy Informatika szakot szintén szegeden 2. diplomaként ? Melyik ér többet ?

2015. febr. 9. 17:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Informatika szak? Mire gondolsz pontosan?

Amúgy mesterképzésre való jelentkezés feltétele a diploma, ami Neked még nincs, mert nincs nyelvvizsgád. Így ha most jelentkeznél az őszi félévre, akkor a mesterképzés semmiképp sem játszik, maximum az alapképzés.

2015. febr. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
GAzdi. infó vagy pedig prog. infó , nem tudom eldönteni hogy melyikre kellene mennem
2015. febr. 11. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!