Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » SZTE-MK gazdasági és vidékfejl...

SZTE-MK gazdasági és vidékfejlesztési agrármérnök és SZTE-TTIK gazdaságinformatikus szakról vélemények?

Figyelt kérdés

4 évig tanultam közgazdasági suliban és utána 2 évig pénzügyi-számviteli ügyintézőnek. GTK-ra nem igazán tudnék bejutni, mert kevés lenne a pontom hozzá. Ez a kettő keltette fel a figyelmem, mert mégis csak van valamennyi köze ahhoz, amit eddig is tanultam és a ponthatárok se vészesek a korábbi évekből kiindulva.

Az érdekel, hogy mennyire nehéz ez a két szak, hol lehetne elhelyezkedni a későbbiekben illetve melyikkel "könnyebb".



2015. febr. 10. 16:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Én gazdinfóra járok,de nem ajánlom senkinek. :D Vagyis attól függ, milyen beállítottságú vagy,a mi szakunk attól függetlenül, hogy gazdinfónak van meghirdetve, teljesen programtervező informatikus, ugyanazokat tanuljuk mint ők. Egyik ismerősöm is közgazdasági gimiből jött, és most bukdácsol minden tárgyból, úgyhogy nem jelent semmit, pedig elméletileg közgazdasági informatikusok leszünk ha elvégezzük.
2015. márc. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!