Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hova érdemes menni gazdaságinf...

Hova érdemes menni gazdaságinformatikusnak?

Figyelt kérdés
Az országban több helyen is lehet tanulni,az érdekelne,hogy mi a különbség köztük. Corvinuson pl sokkal magasabb a pont mint a másik iskolákban. Zalaegerszegi BGF-es kihelyezett karon érdemes-e elkezdeni a tanulmányokat? Szóba jött még a PTE és a Nyugat-magyarországi Egyetem is,ezeknél az iskoláknál is tanítják a szakot. Akik valahol tanulják vagy van rálátásuk,megköszönném a segítségüket.

2015. febr. 6. 17:47
 1/2 anonim válasza:
SZTE-n tudom, hogy van ilyen képzés, úgy tudom nincs vele semmi baj, ráadásul nem biztos hogy kell olyan sok pont hozzá (Ha jól tudom van belőle itt felsőfokú szakképzés is)
2015. febr. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én a PTE-n tanulom ezt a szakot, eddig nem volt komolyabb gond vele, sajnos a többi egyetemről nem tudok semmit se így nem tudom összehasonlítani, csak erről a képzésről tudok konkrétabban mesélni.
2015. febr. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!