Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Képezzem magam ebben a szakmáb...

Képezzem magam ebben a szakmában ha nem tanulhatok tovább?

Figyelt kérdés

Sajnos nincs a családomnak pénze arra, hogy továbbtanuljak a gimi után. Dolgoznom fog kelleni, de mindenképp el szeretnék végezni egy egyetemet, akár estin is. Ami foglalkoztat az a matek és az informatika. Matekból jó vagyok, informatika pedig elég gyatrán van tanítva. Néha megjön a kedvem és foglalkozok programozással, néha pedig van, hogy hónapokig le sem tojom. Estin szerintem nem lesz belőlem programozó.. Viszont nem tudom mi érdekelne igazán.. Az érettségi lassan közeledik, még van másfél évem a középiskolai tanulmányokból.

A munkahelyet édesapám tudná biztosítani, a fizetés is kielégítő, és a munka is biztos -nem raknak ki egyik napról a másikra. Mielőtt megkérdeznétek, hogy miért nincs akkor keret továbbtanulásra, hát azért mert elég sok az adósság sajnos.. :/

Tetszik az informatika, mert osztályban csak én értem a dolgokat, a tanár magyaráz a többiek meg ülnek és néznek, mintha magas lenne nekik a programozás. Ezért is gondoltam, hogy talán "különleges" vagyok ezen a téren, de sajnos nincs semmilyen motivációm, hogy tanuljam. Egy héten legalább párszor kéne vele foglalkoznom pár órát, de mindig elmarad. Úgy gondolom, hogy magamtól ez nem menne.. Amint elkezdek vele foglalkozni, elveszek az információkban, annyi van...


2015. febr. 12. 14:06
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!