Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hova tudnék jelentkezni jó...

Hova tudnék jelentkezni jó angol és magyar eredményekkel?

Figyelt kérdés

Anglisztikát jelöltem meg elsőnek, de nem tudom, mi érdekelne még. Érdekel az igazságügy és igazgatás, de sajnos nincs elég pontom, mert oda magyar és töri kell, úgyhogy kéne egy-két tipp, mit lenne érdemes választanom. Érdekelnek a nyelvek, az orosz kilőve, mert oda pár pont híján pont nincs esélyem, illetve a gazdaság, idegenforgalom. (Már ha persze valami nagyon elkerülte a figyelmemet.) Olyan is jó, amihez töri vagy marketing érettségi kell az angol mellé, és csak az állami jöhet szóba. (Pont ezért vagyok bajba.)


Megköszönném, ha tudnátok segíteni!



2015. febr. 13. 18:14
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!